Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
Rezultatele înregistrate în fotbalul județean sătmărean Foto: Satu Mare News

Rezultatele înregistrate în fotbalul județean sătmărean

Evaluaţi acest articol
(1 Vot)

Sâmbătă și duminică s-au disputat meciurile programate în etapa a IV-a din cele trei serii ale ligii a IV-a și jocurile etapei a III-a din cele două serii ale Ligii a V-a. Rezultatele înregistrate în cele două ligi ale fotbalului județean sătmărean:

Rezultate Liga 4, Seria A (zona Tur-Talna), etapa 4:
Duminică, 23 septembrie:
Victoria Apa 1 - 1 Dacia Medieşu Aurit (juniori - nedisputat)
Energia Negreşti 6 - 0 AS Livada (juniori 5-2)
Voinţa Lazuri 0 - 1 Speranța Halmeu (juniori 9-1)
Venus Dumbrava 3 - 2 Sportul Botiz (juniori 3-0)
Luni, 24 septembrie:
Egri Sasok Agriş - Talna Oraşu Nou
Turul Micula - Someşul Odoreu (amânat)

Rezultate Liga 4, Seria B (Zona Someş), etapa 4:
Sâmbătă, 22 septembrie:
CSM Satu Mare 10 - 1 Voinţa Babţa (juniori 6-3)
Unirea Păuleşti 4 - 0 Atletic Craidorolț (juniori - amânat)
Duminică, 23 septembrie:
Ştiinţa Beltiug 8 - 1 Viitorul Vetiş (juniori 1-6)
Luceafărul Decebal 3 - 0 Someşul Oar (juniori 1-3)
Recolta Dorolţ 1 - 1 Crasna Moftinu Mic (juniori 9-1)
Cetate 800 Ardud 4 - 1 Voinţa Doba (juniori - nedisputat)

Rezultate Liga 4, Seria C (zona Crasna), etapa 4:
Sâmbătă, 22 septembrie:
CSM Victoria Carei 8 - 4 Viitorul Lucăceni (juniori 7-1)
Duminică, 23 septembrie:
Unirea Pişcolt 2 - 0 Frohlich Foieni (juniori 0-1)
Schwaben Kalmandi Cămin 3 - 2 Victoria Tiream (juniori 3-1)
Fortuna Căpleni 1 - 2 Schamagosch Ciumeşti (juniori 0-8)
AS Ghenci 1 - 5 AS Căpleni (juniori 0-3)
Stăruinţa Berveni 0 - 3 Recolta Sanislău (juniori 1-1)
Real Andrid a stat.

Rezultate Liga 5, Seria A, etapa 3:
Sâmbătă, 22 septembrie:
Olimpia Domăneşti 3 - 0 Vulturii Santău (2-0)
Duminică, 23 septembrie:
Olimpia Căuaş 2 - 3 Platanul Marna (1-2)
Speranța Bogdand 3 - 4 Gloria Moftinu Mare (1-3)
Olimpia MCMXXI Satu Mare 7 - 0 Termala Dindeşti (3-0)
Kneho Urziceni - Dacia Supur (amânat)

Rezultate Liga 5, Seria B, etapa 3:
Duminică, 23 septembrie:
CSM Satu Mare II 3 - 5 Ugocea Porumbeşti (2-3)
Vointa Turț 7 - 1 Codreana Homoroade (3-1)
Viitorul Viile Satu Mare 2 - 3 Cetate 800 Ardud (1-2)
Unirea Bercu 3 - 2 Recolta Dorolț II (2-0)
Prietenia Crucişor 6 - 2 ACS Turulung (3-1)

Lasă un comentariu

cbadecembrie

centrulgmzamfirescu

energykardioclubnoiembrie

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii