Autentificare

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Fotbal | Unirea Tășnad și Olimpia și-au aflat adversarii din Cupa României

Evaluaţi acest articol
(1 Vot)

Federaţia Română de Fotbal a stabilit, astăzi, programul meciurilor Fazei I a Cupei României, ediţia 2019/2020, etapa naţională.

În primul tur al competiției vor participa 76 de echipe: 42 calificate din faza pe judeţ şi 34 din Liga 3, printre acestea aflându-se și două reprezentante ale județului Satu Mare, FC Unirea Tășnad și Olimpia MCMXXI Satu Mare

Cele 38 de meciuri se vor disputa într-o singură manșă, miercuri, 31 iulie, de la ora 17:30.

În caz de egalitate după 90 de minute, se vor disputa prelungiri și, dacă egalitatea va persista, se va trece la executarea loviturilor de departajare.

Programul complet din turul 1:

AFC Viitorul Albeşti (BT) – ASMS ACS Sănătatea Darabani (BT)

CSO Viitorul Liteni (SV) – ACS Şomuz Fălticeni (SV)

AS Unirea Mirceşti (IS) – CSM Paşcani (IS)

AS Bradu Borca (NT) – ACSM Ceahlăul Piatra Neamţ (NT)

CSM FC Vaslui (VS) – AS Viitorul Curiţa (BC)

AS Avântul Zărneşti (BZ) – ACS Mausoleul Mărăşeşti (VN)

CS Gheorgheni (HR) – AFC Odorheiu Secuiesc (HR)

ACS FC Păpăuţi (CV) – ACS KSE Târgu Secuiesc (CV)

CS Viitorul Ianca (BR) – ACS Sportul Chiscani (BR)

ACS Universitatea Dunărea de Jos Galaţi (GL) – CS Sporting Lieşti (GL)

CSM Râmnicu Sărat (BZ) – CS Făurei (BR)

ACS Pescăruşul Sarichioi Junior (TL) – CS Medgidia (CT)

CS Victoria Cumpăna (CT) – CSA Axiopolis Sport Cernavodă (CT)

Bărăganul Ciulniţa (IL) – AS FC Agricola Borcea (CL)

ACS Mostiştea Ulmu (CL) – ACSM Olteniţa (CL)

CSA Steaua Bucureşti (B) – CS Mihai Bravu (GR)

AS Vulturii Pasărea (IF) – ACS Viitorul Domneşti (IF)

CS Blejoi (PH) – CSM Flacăra Moreni (DB)

AS FC Precizia Săcele (BV) – AFC Hărman (BV)

ACS Ajax Botoroaga (TR) – CS Sporting Roşiori 2008 (TR)

AS Recolta Gura Şuţii (DB) – CS Real Bradu (AG)

CS Minerul Costeşti (VL) – ACS Unirea Bascov (AG)

CSM Slatina (OT) – ACS Vediţa Coloneşti M.S. (OT)

CS Cârcea (DJ) – CS Strehaia (MH)

AS Unirea Cruşeţ (GJ) – CS Inter Petrila (HD)

LPS Cetate Deva (HD) – CS Hunedoara (HD)

AFC Voinţa Lupac (CS) – CSM Lugoj (TM)

CS Millenium Giarmata (TM) – CSC Ghiroda şi Giarmata Vii (TM)

CS Avântul Periam (TM) – ACS Progresul Pecica (AR)

CS Măgura Cisnădie (SB) – ACS FC Avrig (SB)

Voinţa Stremţ (AB) – AFC Unirea 1924 (AB)

CS Ocna Mureş (AB) – ACS Industria Galda (AB)

CSC Sânmartin (BH) – AFC Unirea Tăşnad (SM)

SC Olimpia MCMXXI Satu Mare (SM) – SCM Zalău (SJ)

CS Floreşti (CJ) – CS Iernut (MS)

CS Unirea Ungheni 2018 (MS) – ACS MSE Târgu Mureş (MS)

ACS Dumitra (BN) – ACS Unu Fotbal Club Gloria (BN)

Progresul Şomcuţa Mare (MM) – FC Unirea Dej (CJ)

Lasă un comentariu

cbasatumare

centrulgmzamfirescu

energy kardio club iunie 2019

Acest site folosește cookies. Navigând în continuare, vă exprimați acordul asupra folosirii cookie-urilor. Vezi detalii